İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Güçlü altyapımız, teknik donanımımız, alanında uzman personel vasıtasıyla bu hizmeti vermekteyiz. Sizlerin yaşam alanlarınızda mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Zamanla yarıştığınızı, zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci ile sizler için bir ilave yük olan binanızın yönetim işlerini üstlenerek üzerinizden bu yükü kaldırıyoruz. Biz bu iş için varız ve binanıza en az sizin kadar yakınız.

Bu konuda Gölcük
te ilk olmakla birlikte yılların birikimi ile oluşan tecrübemiz, ortak yaşam alanlarında hayatı kolaylaştıran çözümlerimiz ile bina yönetimi ile ilgili konularda daha etkin, pratik ve verimli hizmet vermekteyiz.

Bu gücümüzü tamamen binalarımız ve bina sakinlerimizin faydası için kullanarak, onlara büyük ekonomik girdiler,  huzurlu ve sorunsuz bir yaşam alanları sağlamaktayız.


VİZYONUMUZ
Bizi şekillendiren yine sizler yani siz müşterilerimiz ve sizlerin beklentileridir. Bizim nasıl olmamızı istiyorsanız, hangi noktada olmamız gerektiğine inanıyorsanız aynı nokta bizim de hedefimizdir. Bunun için ortak olduğuna inandığımız ve beraberce en ileri düzeye çıkaracağımız hedeflerimizi sizinle de paylaşmak istiyoruz.

Size bir dost kadar yakın olmak, daima güveninizi kazanmak için tüm bilgimizi, tecrübemizi yine tüm şeffaflığımızla sizinle paylaşmaya hazırız. İşimizde insan faktörü değerinin bilinci içinde, gerek sizlerin gerek çalışanlarımızın gelişim göstermesi için çalışıyoruz. Müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermek için bina yönetimi alanında profesyonel elemanlarımızla takım ruhunu yakalamaya çalışıyoruz.

Sizlerin ihtiyaçlarını, bizim de başarı ölçümüz olan en kaliteli ve uygun fiyatla sağlıyoruz. Şeffaf yönetimimiz ile her türlü bina yönetim çözümünde sorumluluk almak ve güven vermek istiyoruz.


BELGELERİMİZ
- Profesyonel Apartman & Site Yöneticiliği Eğitim Sertifikası
- Profesyonel Yönetici Sertifikası
- Proje Yönetimi Eğitim Sertifikası
- Stratejik Yönetim Sertifikası
- Yenilikçi Düşünce ile Yöneticiliğin Liderlik Teknikleri Eğitim Sertifikası
- Stres ve Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikası
- Makina Mühendisi Diploması
- C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Belgesi
- Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası
- Kritik Tesislerin Terörist Saldırılardan Korunması Eğitim Sertifikası
- Yangınla Mücadele Eğitimi Sertifikası
- Toplam Kalite Yönetimi Eğitim Sertifikası
- ISO 9001:2015 Revizyonu
- ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Eğitim Sertifikası


© Copyright 2016, Tüm Hakları Saklıdır | Aksel Yönetim, Profesyonel Apartman, Site, Rezidans AVM, İş Merkezi Yönetimi
İçeriğe dön | Ana menüye dön